Randka, e-randka.pl, randki, miłość, przyjaźń, flirt, sex

Regulamin serwisu e-randka.pl


1. Randkowicze mają możliwość umieszczania w serwisie e-randka.pl indywidualne informacje o sobie oraz aktualne zdjęcia wyraźnie przedstawiające ich postać lub twarz. Zdjęcia będą każdorazowo zatwierdzane przez Administratora serwisu.

2. Zarejestrowany użytkownik serwisu e-randka.pl może umieścić w serwisie tylko jeden profil towarzyski.

3. Zabrania się zamieszczania w polu "o sobie" oraz "opis" danych umożliwiających identyfikację Randkowicza takich, jak np. numer elefonu, adres WWW, numer komunikatora internetowego (GG, Skype itp.). Zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowej edycji profilu w celu usuwania takich elementów z indywidualnego profilu użytkownika lub zawieszania profilu.

4. e-randka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane w ogłoszeniach naszych Randkowiczów czy przesyłane w ramach serwisu.

5. Niedopuszczalne jest zamieszczanie ogłoszeń i zdjęć o treści sprzecznej z polskim bądź międzynarodowym prawem, naruszających zasady etyczne, obyczajowe, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.

6. e-randka.pl zastrzega sobie prawo usunięcia ogłoszenia lub/i zdjęcia bez ostrzeżenia i podawania przyczyny w stwierdzonych przypadkach:

A) umieszczania w profilu treści o zawartości pornograficznej, treści niezgodnych z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa, normami społecznymi i obyczajowymi oraz sprzecznych z zasadami opisanymi w niniejszym regulaminie.
B) prób wykorzystywania profilu niezgodnie ze swoim przeznaczeniem, łamania zasad netykiety sieciowej, działania na szkodę innych randkowiczów (np. rozsyłania treści reklamowych), a także działania na szkodę serwisu e-randka.pl
C) naruszenia prawa autorskiego.
D) Próby świadome lub nieświadome prowadzące do niestabilności systemu za pomocą mechanizmów informatycznych.
E) Usiłowania dokonania wyłudzenia na szkodę innych randkowiczów poprzez zamieszczenie w treści profilu informacji sugerujących chęć wzbogacenia się w zamian za kontakt.

7. Użytkownik, który nie aktywuje swojego profilu przez okres 4 tygodni, traci prawo do rezerwacji jego Nazwy. Nieaktywowany profil jest po tym czasie usuwany z systemu.

8. e-randka.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia profilu osobistego bez ostrzeżenia, jeśli Randkowicz nie odwiedza go przez okres conajmiej 12 miesięcy.

9. e-randka.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakość usług świadczonych przez operatorów sieci komórkowych GSM, ze swojej strony dokładamy wszelkich starań aby usługi dotyczące aktywacji różnych usług za pomocą sms'ów w naszym serwisie były na najwyższym poziomie.

10. e-randka.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody związane z korzystaniem z serwisu.

11. Podając swoje dane identyfikacyjne w formularzu rejestracyjnym, Randkowicz potwierdza ich autentyczność i zgodność ze stanem faktycznym. Randkowicz może na bieżąco dokonywać ich aktualizacji bądź zmiany. Na życzenie Randkowicza e-randka.pl dokona całkowitego usunięcia danych z systemu.

13. Rejestracja w serwisie e-randka.pl jest bezpłatna, niektóre funkcje podczas korzystania z serwisu wymagają aktywacji za pomocą sms'a - są płatne.

randka
LOGOWANIE
login:
hasło:
przypomnij mi hasło...
Nie masz konta?
Zarejestruj się »


strona główna · kontakt z serwisem · polityka prywatnosci · regulamin · reklama
Copyright © 2003-2022 e-randka.pl